Regulowane zawiasy bramowe


Jako producent zawiasów regulowanych do bram skrzydłowych pozycję na rynku zdobyliśmy, dzięki dobrej jakości stali i dbałości o szczegóły. To pozwoliło nam wypracować bazę zadowolonych, stałych klientów, do której Ty też możesz dołączyć. Nasze zawiasy regulowane do bram są mało podatne na zmienne warunki atmosferyczne, takie jak wiatr, duże nasłonecznienie czy opady. Nie będziesz musiał martwić się korozją, ponieważ produkujemy zawiasy odporne na rdzewienie. Mówiąc o zaletach naszych wyrobów, takich jak zawiasy regulowane, zawiasy do bram ciężkich, wjazdowych, skrzydłowych oraz wszelkich innych, należy również wspomnieć o ich wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne.

Dostępne w asortymencie zawiasy regulowane do bram naszej produkcji to podstawowy element każdej furtki i bramy. Właściwy dobór tego ogniwa zaważy na całym funkcjonowaniu konstrukcji. Dwa najbardziej popularne rodzaje to zawiasy toczone i regulowane. Dlaczego warto postawić na te drugie? Są one dużo prostsze w montażu i pozostawiają większy margines błędu. Jeśli pomylisz się podczas instalacji zawiasu tłoczonego, będziesz musiał liczyć się z koniecznością jego demontażu. Zawiasy regulowane, jak sama nazwa wskazuje, pozwalają na modyfikacje już po zakończonej instalacji. Są więc dużo prostsze i tańsze w eksploatacji, a równie wytrzymałe. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty zawiasów do bramy wjazdowej, dwuskrzydłowej, bram ciężkich, skrzydłowych oraz innych!

Zawiasy do bram skrzydłowych


Prezentowane regulowane zawiasy do bram skrzydłowych różnią się od siebie konstrukcją. W zależności od potrzeb można zakupić takie, które zostaną przykręcone do słupka (modele z blachą/szyldem) lub przyspawane (z tuleją). Obydwa rodzaje produktów wyposażone są w elementy służące do dokręcania lub rozluźniania. Niezaprzeczalną zaletą każdego zawiasu bramowego z naszej oferty jest jego wysoka wytrzymałość, stabilność oraz gwarancja cichego i lekkiego działania.

Zakup przedstawionych modeli regulowanych to korzystniejsze rozwiązanie dla osób z niewielkim doświadczeniem – ze względu łatwość montażu do bramy i skuteczniejsze dopasowanie położenia. To, na które zawiasy bramowe się zdecydujemy, zależy od materiału, z którego wykonane będą słupki. Uwzględniając te, które są betonowe lub wyprodukowane z innego, niezdatnego do spawania tworzywa, konieczne będzie wyposażenie się w wersję przykręcaną z blachą/szyldem. Podczas doboru odpowiedniego asortymentu należy wziąć pod uwagę wymiary całej konstrukcji – zawiasy dostępne są w różnych wymiarach, co znacznie ułatwia ich dopasowanie do ciężaru bramy skrzydłowej i jej rozmiaru.


KONTAKT

Naglak s.c.

icon 1 ul. Rolnicza 31, 63-700 Krotoszyn

icon 2 62 594 20 16 / 603 136 799

icon 3www.naglak.com.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, podanych w formularzu przez PPHU NAGLAK Adam Naglak. Polityka prywatności
icon
Zamówienia można składać telefoniczne 603 136 799.
Istnieje możliwość składania zamówień poprzez fax: 62 594 20 16
Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godz. 8-16 od poniedziałku do piątku.

WSPÓŁPRACA
  • partner 2
  • partner 4
  • partner 5
  • partner 1