Naglak - wózki i akcesoria do bram

Nasza firma - Naglak jest producentem wózków bramowych z wieloletnim doświadczeniem. W początkowej fazie rozwoju przedsiębiorstwa specjalizowaliśmy się w zawiasach do bram skrzydłowych oraz uliczek. Dzisiaj dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który umożliwia w pełni kompleksową obsługę nawet najbardziej wymagającego klienta. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wózków i akcesoriów do bram. Potrzebujesz zawiasów do bramy wjazdowej? Dobrze trafiłeś, zajmujemy się tym zawodowo.

Nasze wózki do bram pozwalają na budowę przesuwnych systemów ogrodzeń. Dzięki nim bez trudu sam zamontujesz na swojej posesji bramę, która będzie otwierała się szybko i bez trudu. Dzięki połączeniu wysokiej jakości stali i tworzyw sztucznych wózki do bram, jakie produkujemy, są ciche i komfortowe.

Wózki do bram przesuwnych i samojezdnych

Decydując się na wózki do bram przesuwnych Naglak, wybierasz jakość, która zapewni Ci spokój na lata. Najwyższej jakości materiały oraz konstrukcja umożliwiająca prosty montaż sprawia, że nasze wózki jezdne do bram przesuwnych zyskały już sporą rzeszę zadowolonych klientów. Do produkcji wykorzystujemy stal nierdzewną odporną na działania warunków atmosferycznych. Nasze produkty charakteryzuje również duża odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Wózki do bram przesuwnych Wózki do bram samojezdnych Wózki do bram Naglak - wózki do bram przesuwnych Polecane wózki do bram Wózki bramowe producenta Naglak Naglak producent wózków do bram

Produkujemy wózki do bram podwieszanych do profila 50x50 ; 60x60; 70x70; 80x80 oraz wózki do bram wjazdowych przesuwnych do profila 70x70 ; 80x80 ; 120x10

Zalety bram przesuwnych


Wykorzystanie bramy przesuwnej na posesji to duża oszczędność miejsca i często większa wygoda użytkowania, gdy zimą podjazd zostanie zasypany śniegiem. Tego rodzaju rozwiązania występują w dwóch wariantach. W pierwszej wersji wózek bramowy montowany jest do prowadnicy przytwierdzonej do fundamentów. Drugi wariant uwzględnia jego przymocowanie do konstrukcji, natomiast szyna umieszczona jest w podłożu. Zaletą systemu samojezdnego jest znacznie mniejsze zanieczyszczenie poszczególnych elementów podczas użytkowania. W każdej sytuacji położenie jezdnego mechanizmu bramowego powinno być dokładnie zmierzone – jest to jeden z najważniejszych etapów i dzięki odpowiedniemu dopasowaniu będzie on pracował bez zarzutów.

Oferowane wózki mają różną liczbę rolek. Znajdująca się w poziomie pełni funkcję prowadzącą, natomiast te, które są położone pionowo, stanowią elementy nośne. W zależności od potrzeb prezentowane modele do bram przesuwnych mogą zostać przykręcone lub przyspawane do konstrukcji, są dostępne w standardowej formie, wahliwej oraz z regulacją wysokości. W związku z tym, że profil bramy nie jest nigdy idealnie prosty, korzystną opcją jest zakupienie dwóch różnych rodzajów produktów – stałego i wahliwego lub innych ich kombinacji, gwarantujących stabilizację poziomu. Liczba rolek w wózkach bramowych dopasowywana jest od ciężaru skrzydeł – w przypadku ciężkich, przemysłowych mechanizmów optymalne będzie zastosowanie modeli o dodatkowej zawartości elementów prowadzących i nośnych.

Wózek bramy przesuwnej

Oszczędność miejsca oraz ułatwienie obsługi bramy wjazdowej na posesję to najważniejsze zalety stosowania naszych akcesoriów jezdnych. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem; zajmujemy się produkcją takich akcesoriów, stawiając na najlepsze materiały. Każdy wózek bramowy spełnia wysokie standardy jakości, jest odporny na trudne warunki atmosferyczne, a do tego gwarantuje długą żywotność. Nasze wózki jezdne do bram przesuwnych zostały już wielokrotnie docenione przez stale rosnące grono zadowolonych Klientów.

Wózek bramy samojezdnej

Precyzyjnie wykonane wózki do bram samojezdnych gwarantują również wyjątkowo cichą pracę. Doskonałe spasowanie wszystkich elementów sprawia, że nawet ręczne otwieranie skrzydła nie stanowi problemu. Nasz wózek doskonale nadaje się również do montażu w systemach automatyki. Produkujemy i dostarczamy Klientom akcesoria w wielu różnych formach oraz rozmiarach, w tym z możliwością doboru ilości rolek do ciężaru konkretnej bramy przesuwnej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – gwarantujemy najwyższą jakość i konkurencyjne ceny.


KONTAKT

Naglak s.c.

icon 1 ul. Rolnicza 31, 63-700 Krotoszyn

icon 2 62 594 20 16 / 603 136 799

icon 3www.naglak.com.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, podanych w formularzu przez PPHU NAGLAK Adam Naglak. Polityka prywatności
icon
Zamówienia można składać telefoniczne 603 136 799.
Istnieje możliwość składania zamówień poprzez fax: 62 594 20 16
Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godz. 8-16 od poniedziałku do piątku.

WSPÓŁPRACA
  • partner 2
  • partner 4
  • partner 5
  • partner 1